fbpx

Stilfon ,The United Army of Art Organizasyonunda…

Stilfon ,The United Army of Art Organizasyonunda…

Son yıllarda ülkemizde gelişmekte olan fotoğraf ve video sektöründe bu işin eski çırakları yeni ustaları öne çıkıyor. Bu sektöre gönül vermiş fotoğraf duayenlerinin yanında yetişmiş ışığı ,stüdyoyu, yani fotoğrafı çok iyi tanıyan büyük isimler artık sektöre yön veriyor.

Herkes dış çekim derken stüdyoda müthiş fotoğraflara imza atan Ceyhun Satır, sektörün önde gelen isimlerinden Ali Bakan, Volkan Akdeniz , Yusuf Bayraktar ve Emre Yıldırım organizasyonu ile 2019 yılının mayıs ayında Antalya’da muhteşem bir workshop’a imza attılar. Tabi bu isimlerin yanı sıra Emre Doğan video’da mükemmel işler çıkarttı. Veee süpriz isim ünlü film yapımcısı Sergio Duarte gerçekten bizleri büyüledi. Mükemmel kişiliği, cana yakınlığı ve mütevaziliği ile örnek bir sanatçı tavrı sergiledi, Ne yazık ki dicem ama bize kültür farkımızı tekrar hatırlatmış oldu.

Tabi ki bu organizasyona katılmış diğer sponsorları da söylemeden edemicem. İlk olarak yılların duayeni, babamın çok eski arkadaşı Jirayr abim ve firması Zoom İthalat , ikinci olarak hem arkadaşımız hem makinelerin profesörü Özgür Foto Teknik, Odak Kimya ,EIZO monitörü ve müthiş insan Göksel kardeşim ve son olarak da Art Albüm bu organizasyonda yer alan firmalar oldu.

Son olarak organizasyonu yapan ekip muhteşemdi ve mükemmel bir hafta ile eğitim tamamlanmış oldu.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş