fbpx

Şemsiyeler

Şemsiyeler
Stüdyo ortamında kullanım için özel olarak tasarlanan fotoğraf çekim şemsiyeleri sitemizde sizlerin beğenisine sunuluyor. Kaliteli ve kullanışlı bir forma sahip olan ürün modellerini çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlere Godox, Elinchrom, Somita şemsiye modelleri arasından seçim yapma ve kazançlı bir alışverişle ihtiyaçlarınızı karşılama şansı sunuyoruz.

Seçkin markalar tarafından üretilen stüdyo çekim şemsiyesi modelleri arasında transparan şemsiyeler de yer alıyor. Metal kaplama olan bu ürün çeşitleri dayanıklı formuyla da ön plana çıkıyor. Aynı zamanda tüm stüdyo flaşları ile uyumlu olan ışık şemsiyesi çeşitleri için de doğru adrestesiniz. İlginizi çeken ürünlerin üzerine tıklamanız durumunda daha detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Çap ölçüleri birbirinden farklı olabilen Softbox şemsiye modellerini de sizlerin beğenisine sunuyoruz. İç ve dış yüzü farklı renklerde tasarlanan şemsiyeler de göz atabileceğiniz ürünlerdir. Siyah, beyaz ve gümüş gibi renklerin kullanıldığı bu ürünler ışığın mükemmel bir şekilde ayarlanmasına da olanak tanıyor ve profesyonel çekim çalışmaları yapılmasını sağlıyor.

Şaft bölümü alüminyum malzemeden üretilen ve hafifliği ile dikkat çeken modelleri de inceleyin. En önemli stüdyo çekim malzemelerinden biri olan şemsiye softbox malzemelerinde kaliteden ödün vermeden kazançlı bir alışverişle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ürün çeşitleri sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor ve kapatılarak minimum oranda yer kaplayacak şekilde muhafaza edilebiliyor.

Düşük fiyat avantajı sunan reflektör şemsiye modellerini farklı adreslerde aramanıza gerek kalmadı. Sitemize tıklamanız durumunda yenilikçi bir tasarımla üretilen modelleri gözden geçirebilirsiniz. Tüm dünyada kalitesini kanıtlamış markaların aranan ürünlerini tek bir koleksiyonda inceleyin.

Godox UB-L1 60” 150cm Büyük Siyah / Beyaz Şemsiye

Godox UB-L1 75” 185cm Büyük Siyah / Beyaz Şemsiye

85cm Transparan Şemsiye

180cm Transparan Şemsiye

Godox UB-010 40” 101cm Beyaz/Siyah Box Şemsiye

Godox DPU-165T 165cm Difüzör

Godox DPU-130T 130cm Difüzör

Godox DPU-105T 105cm Difüzör